piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Z Solidarnością na ryby

Janusz Wiśniewski z komisji zakładowej NSZZ Solidarność przy MPGKiM wygrał zawody spinningowe organizowane przez łomżyńską Solidarność. Na Narwi w Bronowie ryby łowiło około trzydziestu wędkarzy związkowców. Największą rybę – szczupaka ważącego ponad półtora kilograma wagi i 65 cm długości złowił Krzysztof Sychowicz.

Krzysztof Sychowicz z nagrodą
Krzysztof Sychowicz z nagrodą
wędkarz i jego ryba...
wędkarz i jego ryba...

 

- Miejsce przy moście w Bronowie to wędkarski pewniak. Tu ryb jest najwięcej i zawsze można coś złowić – mówi Krzysztof Sychowicz. Historyk z Instytutu Pamięci Narodowej w zawodach uczestniczy niemal od samego ich początku, ale jak podkreśla z różnymi efektami...

- Raz udało mi się je wygrać, innym razem mogłem jedynie oklaskiwać zwycięzców. Tak naprawdę jednak jest to wspaniała okazja do spotkania znajomych oraz osób, które tak samo jak ja kochają Narew i Ziemię Łomżyńską. Obok wędkowania zawsze znajdzie się przecież czas na porozmawianie o aktualnych wydarzeniach oraz problemach, z którymi każdy boryka sie na co dzień – mówi, ten który z rzeki wyciągnął największą rybę...

 

190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę