Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża pokonała Ostrołękę

Samorządowo-biznesowe ekipy piłkarskie z Łomży i Ostrołęki starły się na boisku na Skeat Parku przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Po zaciętym meczu wygrali łomżanie 4 : 2. Na słowa uznania zasłużył bramkarz łomżyńskiej „szóstki” - prezydent Jerzy Brzeziński, dzięki którego interwencjom łomżanie mogli się zrewanżować za ubiegłoroczną przegraną.

Mecz piłkarski był jedną z imprezą towarzyszących Prezentacjom Gospodarczym Łomża - Ostrołęka 2006. Prezentacje mają zbliżyć gospodarczo sąsiadując miasta. I o ile biznesmeni do integracji podchodzą z pewną dozą ostrożności – do Łomży przyjechały wystawiać się tylko dwie ostrołęckie firmy - to samorządowcy podeszli do tego na poważnie - co było widać na boisku. Duże zaangażowanie i oddanie sprawie przejawiało się twardą grą... Jerzy Brzeziński bramki Łomży bronił z pełnym poświęceniem co rusz rzucając się na piłkę mimo twardej nawierzchni boiska... Dzięki kilku taki interwencjom łomżanie mogli się zrewanżować Ostrołęce za ubiegłoroczną przegraną. Wówczas mecz jednym punktem, ale dopiero po rzutach karnych, wygrali piłkarze z Ostrołęki.


Gole dla Łomży zdobywali Robert Lesicki, Zbigniew Rańczuk i Macin Sawko – dwa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę