Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie tylko łączy nas Narew...

Ponad dwudziestu wystawców – przede wszystkim firm produkcyjnych i usługowych z Łomży uczestniczy w Prezentacjach Gospodarczych Łomża - Ostrołęka 2006. Tagi odbywają się w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich. W sobotę przed południem targi otworzył prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

Dwudniowa impreza ma zaprezentować potencjał małych i średnich przedsiębiorstw z Łomży.

Wśród wystawców dominują przedstawiciele branży informatycznej, przedsiębiorstwa rolno-spożywcze oraz drukarnie i wydawcy prasowi.


Geograficznie jesteśmy blisko siebie a firmy ostrołęckie od lat działają na rynku łomżyńskim. Impreza jest potwierdzeniem istnienia długoletnich już związków pomiędzy dwoma miastami i regionami – mówi zastępca prezydenta Ostrołęki Stanisław Rybski. W podobnym tonie wypowiada się również prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. Dzisiaj potwierdzamy, potrzebę zacieśniania współpracy. Nie tylko łączy nas Narew – dodaje Brzeziński210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę