Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zamalowali ratusz

Wyremontowany „stary”łomżyński ratusz uwypuklił paskudztwo jakie stoi tuż obok niego. „Nowy” magistrat oddany do użytku zaledwie kilka lat temu nie pasuje do zabytkowych kamieniczek stojących przy Starym Rynku. O ile przebudowa fasady budynku póki co nie wchodzi w rachubę, to stosunkowo łatwe jest jej przemalowanie. I właśnie to, na kilka dni przed oddaniem do użytku „starego” ratusza postanowiono zrobić.


W piątek wieczorem przed ratuszem zaparkowała strażacka „drabina”. Przy jej pomocy rozpoczęto malowanie fasady budynku. Po kilku godzinach ratusz był już zamalowany.

- Choć wymalowany, to w dalszym ciągu tu nie pasuje – przyznaje nawet konserwator ochrony zabytków Wiesława Szymańska. Dodaje też, że ona nigdy by się na to nie zgodziła, aby coś takiego stanęło na zabytkowym Starym Rynku w Łomży.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę