Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

PO kompletuje listy

Do końca czerwca poszczególne koła łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej mają wskazać swoich kandydatów do Rady Miasta i na Prezydenta Łomży. Początkowo zakładano, ze nastąpi to jeszcze w maju... Maciej Borysewicz przewodniczący lokalnych struktur partii tłumaczy iż „taka była wola członków Platformy i przewodniczących poszczególnych kół, a i potencjalni kandydaci się nie sprzeciwiali”. Na partyjnej „giełdzie” potencjalnych kandydatów na fotel prezydenta są cztery nazwiska...

- To są te same nazwiska co miesiąc temu – mówi Borysewicz. Przewodniczący Zarządu Powiatowego PO dodaje jednak, że możliwa jest niespodzianka. - Być może znani działacze się nie zgłoszą, a wśród kandydatów będzie ktoś nowy.

Czas na zgłaszania kandydatów jest do końca czerwca, a później decyzje kto z ramienia PO ubiegał się będzie o prezydencki fotel zdecyduje Rada Powiatowa PO.
Wśród kandydatów na giełdzie jest np. obecny prezydent Łomży Jerzy Brzeziński, który choć nie powiedział, że będzie starał się o ponowy wybór, to nie powiedział także, że tego nie zrobi. Gdyby jednak Brzeziński nie startował wymienia się jego zastępcę Marcina Sroczyńskiego, który nie ukrywa, że jest zainteresowany... Okazuje się jednak, że może być i tak, że nawet jeśli któryś z nich wystartuje, to niekoniecznie z listy Platformy Obywatelskiej.
- Obawiam się, że oni chyba zrezygnują z członkostwa w PO – mówi Borysewicz - Na razie tego nie zrobili. Jedno co mogę powiedzieć czystym sercem to to, że nie udzielają sie w Platformie, nie interesuje ich działalność PO. Nie uczestniczą w spotkaniach, nie mam z nimi kontaktu – dodaje szef zarządu łomżyńskiej Platformy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę