Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Sławiec, przed Śniadowem i Łomżą...

Reprezentacja szkoły ze Sławca wygrała policyjny turniej „Nasze Bezpieczeństwo”. Przed południem w hali przy SP. Nr 9 w Łomży rywalizowało 19 zespołów ze szkół Łomży i powiatu łomżyńskiego. Rozgrywki po raz dziesiąty zorganizowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Trzyosobowe reprezentacje szkół musiały się zmierzyć z testami wiedzy z szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Pytania dotyczyły zarówno kryminalistyki, udzielania pierwszej pomocy czy choćby zasad bezpiecznego przebywania nad wodą.

Turniejowi „Nasze Bezpieczeństwo” patronuje Brajan Chlebowski sześciolatek, który zginął w pożarze łódzkiej kamienicy, wcześniej zdążył zadzwonić po straż pożarną ratując tym samym życie ojcu i kilkudziesięciu mieszkańców domu.

Po kilku godzinach rywalizacji okazało się, że zasady bezpieczeństwa najlepiej znane są reprezentacji szkoły ze Sławca w gminie Nowogród. W łącznej klasyfikacji wyprzedzili oni uczniów ze Śniadowa i SP nr 7 w Łomży.
Zwycięzcy poza cennymi nagrodami rzeczowymi wywalczyli sobie także prawo udziału w rozgrywkach wojewódzkich. Do Białegostoku pojada reprezentacje ze Sławca i Śniadowa.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę