Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Biuro prasowe ratusza informuje: Sprawcy zuchwałej kradzieży na Krótkiej ujęci!

Jak informuje, w rozmowie z pracownikami Biura Prasowego Urzędu Miejskiego, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży nadkomisarz Krzysztof Leończak, dwaj sprawcy podejrzani o dokonanie zuchwałej kradzieży drzwi aluminiowych w klatce budynku (po rewitalizacji) Krótka 4, zostali zatrzymani.

Niestety, cenny łup z metali lekkich został bezpowrotnie zniszczony i jak na razie nieodzyskany. Dziękujemy funkcjonariuszom Komendy Miejskiej za niezwykle sprawnie i profesjonalnie prowadzone czynności operacyjne. Natomiast póki co, klatka na ul. Krótkiej 4 jest ogólnie dostępna i stanowi memento dla mieszkańców budynków miejskich, ich czujności i ewentualnych sprawców czynów przestępczych w stosunku do mienia publicznego i samorządowego. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę