Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Czas na podlaskie”

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

„Czas na podlaskie” - pod takim hasłem rozpoczyna się dziś w Belgii kampania informacyjno-promocyjna Województwa Podlaskiego. Inauguracja czterodniowej imprezy odbędzie się dziś wieczorem w siedzibie Parlamentu Europejskiego. Wtedy to zostanie otwarta tam wystawa ukazująca unikatową przyrodę regionu podlaskiego oraz jego wielokulturowość.

W ciągu 4 dni kampanii „Czas na podlaskie” odbędą się także koncerty muzyczne w Brukseli i Lie’ge, seminaria gospodarcze dotyczące współpracy inwestycyjnej, spotkania przedsiębiorców w ramach misji gospodarczej a także prezentacja markowych produktów regionalnych podczas „Wieczoru Podlaskiego” w Przedstawicielstwie RP przy UE.


Do Brukseli jedzie 15 przedsiębiorców. Są to firmy reprezentujące branże: meblarską, turystyczną, spożywczą, drzewną oraz budowlaną. Wśród nich są także biznesmeni z okolic Łomży. W Parlamencie Europejskim swoje stoiska będą mieli Zbigniew Karwowski właściciel hoteli „Zbyszko” w Nowogrodzie i Goniądzu, a także Zenon Rudź właściciel firmy Rustoal z Giełczyna budującej domy drewniane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę