Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Biskup powołał zespół ds. renowacji Katedry

Ks. prałat dr Tadeusz Bronakowski został przewodniczącym specjalnego zespołu ds. renowacji Katedry Łomżyńskiej. Czteroosobowy zespół właśnie powołał biskup łomżyński Stanisław Stefanek. W jego skład weszli także proboszcz parafii katedralnej ks. Kanonik Marian Mieczkowski, ekonom diecezjalny ks. prałat Ryszard Napiórkowski i ks. Prałat Tadeusz Śliwowski jako przedstawiciel Kapituły Katedralnej. Do zadań Zespołu należy: udział w zatwierdzaniu projektów, udział w negocjacjach cenowych, prowadzenie Księgi Darczyńców Katedry Łomżyńskiej, wysyłanie podziękowań za dokonane wpłaty.


Środki materialne wpływające na remont katedry, a więc wpłaty z parafii oraz od osób duchownych i świeckich, będą gromadzone na oddzielnym koncie bankowym prowadzonym przez Kurię Diecezjalną.
Bank PEKAO SA I Oddział w Łomży, ul. Al. Legionów 5
Właściciel konta: Diecezja Łomżyńska
Numer konta: 38124015321111001002071265
z dopiskiem: na remont katedry

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę