Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na podwójnym gazie

Rano pijany kierowca jadący Renault Safrane najechał na tył innego samochodu na drodze nr 61, pomiędzy Grajewem a Mieczami. 23 – latek, mieszkaniec Białegostoku, w wydychanym powietrzu miał 2,3 promila alkoholu. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzegają. Pijanych kierowców wciąż jest bardzo dużo. Przez ostatnie dwa dni – sobotę i niedzielę – w województwie podlaskim zatrzymano niemal 60 pijanych za kółkiem.

Pijany kierowca, który dziś rano był sprawca wypadku na 61. długo nie szczycił się rekordowa zawartością alkoholu w wydychanym powietrzu. Przed południem pobił go 42-letni kierowca fiata 126p, który jechał przez Suwałki mając 3,18 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dwupasmowej ulicy kierowca malucha jechał środkiem drogi, a gdy zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną, zablokował ruch w obu kierunkach, potem wjechał pod prąd na rondo. Policję zawiadomili inni kierowcy. Gdy 42-latak wreszcie zatrzymano okazało się, że w samochodzie miał jeszcze trzy piwa.

Dwóch pijanych poniedziałkowych kierowców na szczęcie nie doprowadziło do wypadków w których zginęliby ludzie, ale w sobotę pijany kierowca zabił pieszego. Wypadek wydarzył się niedaleko Dobrzyniewa. 29-letni kierowca citroena jadąc prostą drogą zjechał niespodziewanie na lewe pobocze potrącając idącego mężczyznę. Przybyła do wypadku ekipa ratunkowa z pogotowia stwierdziła zgon potrąconego 30-latka. Sprawca wypadku, kierowca citroena uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy rannemu. Po kilkudziesięciu minutach odnaleźli go policjanci. Siedział w samochodzie zaparkowanym w pobliskim lesie. Mężczyzna był upojony alkoholem do nieprzytomności. Badanie alkomatem wskazało bliski 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę