Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Sobotnie wypadki na 61.

Dwa wypadki wydarzyły się w sobotę na drodze nr 61 pomiędzy Łomżą a Miastkowem. Przed południem fiat tempra uderzył w drzewo w okolicach miejscowości Chojny, po południu tuż przed Miastkowem laweta staranowała ciężarowego mercedesa. W obu wypadkach ucierpiały trzy osoby.

Około godziny 11.00 jadący drogą nr 61. w kierunku Łomży fiat tempra z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kobieta, która prowadziła samochód została przewieziona do łomżyńskiego szpitala.

Do drugiego wypadku na tej trasie doszło po południu – ok. godz. 17.30. Na skręcający z 61. w lewo samochód ciężarowy marki mercedes najechała ciężarówka laweta na litewskich numerach rejestracyjnych. W tym wypadku ucierpiały dwie osoby. Kierowca i pasażer mercedesa.
Sprawcą wypadku był, kierowca litewskiej ciężarówki, który nie zauważył włączonego kierunkowskazu sygnalizującego zamiar skrętu w lewo i mimo podwójnej ciągłej linii usiłował wyprzedzić mercedesa.

Policjanci podkreślają, że tegoroczny maj jest wyjątkowy. Na drogach powiatu łomżyńskiego już zanotowano znacznie więcej wypadków niż przez cały maj w ubiegłym roku.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę