Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość za www.interia.pl

Łoś zginął - cztery samochody potłuczone

Przebiegający przez drogę dorosły łoś przyczynił się do kolizji z udziałem czterech samochodów w okolicach Wyszomierza na drodze nr 8 pomiędzy Zambrowem a Ostrowią Mazowiecką. Łoś zginął na miejscu, kierowcy i pasażerowie samochodów z kraksy wyszli bez szwanku.

Choć do zdarzenia doszło około godziny 4. rano, ruch na drodze był wtedy dosyć duży. Łoś wybiegł z lasu wprost pod forda transita i w ten samochód wjechały jeszcze trzy następne: kolejny bus i dwa samochody osobowe.
Z informacji straży pożarnej na które powołuje się PAP wynika, ze łoś zginął na miejscu, ale nikt z podróżnych nie doznał poważniejszych obrażeń, a i uszkodzenia samochodów nie są zbyt duże.

Największą krajową ostoją łosi jest Biebrzański Park Narodowy. Zastępca dyrektora tego parku Andrzej Grygoruk powiedział, że nie można wykluczyć, iż zwierzę uczestniczące w kolizji koło Wyszomierza przywędrowało tam z terenów nad Biebrzą, choć to znaczna odległość, a łosie bytują też w innych miejscach w regonie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę