Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wielkie malowanie!

Od tygodnia na ulicach Łomży kierowcy mogą napotkać dodatkowe utrudnienia. Poubierani w pomarańczowe stroje pracownicy Zakładu Drogowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej malują oznaczenia poziome jezdni i zalepiają specjalną masą pęknięcia w nawierzchni. Utrudnienia z tym związane będą odczuwalne przez najbliższe 3 miesiące – zapowiada biuro prasowe ratusza.

Prace trwają na głównych ulicach miasta: Alei Legionów i Piłsudskiego, ulicach Polowej, Wojska Polskiego oraz na rondach Hanki Bielickiej przy Teatrze Lalki i Aktora. W tym tygodniu prace odbywają się tylko za dnia natomiast w przyszłym tygodniu – jeśli pogoda pozwoli - również w nocy. Aby malować nocą temperatura powietrza musi utrzymywać się stale powyżej 10 st. Celsjusza.
Prace związane z malowaniem oznaczeń poziomy na jezdniach i powierzchownymi naprawami nawierzchni dróg potrwają w Łomży około 3 miesięcy. Ratusz prosi kierowców „o wykazanie się wyrozumiałości i zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ na środku ulicy pracują ludzie”.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę