Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość za e-grajewo.pl

Świńska tragedia...

Nietypowy wypadek drogowy wydarzył się drodze pomiędzy Przytułami a Radziłowem. 20 świń zginęło, gdy przewożąca zwierzęta ciężarówka wpadła do przydrożnego rowu. Ranni zostali został też kierowca samochodu i jego pasażer.

Świńska tragedia rozegrała się w czwartek około godz. 9.30. Jadąca drogą pomiędzy Przytułami a Radziłowem ciężarówka z 81 świniami na „pace” na zakręcie w kierunku miejscowości Słucz z nieustalonych przyczyn wpadła do przydrożnego rowu. W wyniku wypadku zginęło na miejscu 20 świń. Ranny został też kierowca oraz pasażer z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala w Łomży.

Jak podaje serwis e-grajewo.pl pozostałe świnie, które wypadek przeżyły innym samochodem szczęśliwie przewieziono do ubojni..
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę