Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zniszczą „polskie” tablice rejestracyjne...

Co zrobić ze starymi tablicami rejestracyjnymi zastanawiają się pracownicy wydziałów komunikacji. Od 1 maja obowiązują nowe tablice rejestracyjne z unijnymi gwiazdkami zamiast polskiej flagi. Stare, choć nigdy nie wykorzystane tablice powinny zostać zezłomowane – przynajmniej tak wynika z rozporządzenia i informacji płynących z Ministerstwa Transportu i Budownictwa.

Tymczasem w Łomży z niszczeniem „polskich” tablic się nie kwapią. W urzędzie miasta pozostało ponad 200 tablic rejestracyjnych z polską flagą, w starostwie ponad 100. Jak podkreśla Łukasz Czech z biura prasowego ratusza samorządowcy czekają: „być może wprowadzony zostanie przez ministerstwo okres przejściowy na ich wykorzystanie”.

Mieście pozostały przede wszystkim „stare” tablice motorowerowe i motorowo - ciągnikowe. W starostwie niemal wyłącznie tablice samochodowe. Gdyby trzeba było je zniszczyć łącznie oba łomżyńskie samorządu straciłyby około 10 tys zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę