Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Kibicu przy stadionie nie parkuj

Zmieniono organizację ruchu na ulicy Zjazd w Łomży. Po lewej stronie jezdni – jadąc od strony miasta - na całym odcinku od WORD-u niemal aż do samej Narwi obowiązuje zakaz postoju. Po drugiej stronie drogi stanął zakaz zatrzymywania się. Jak podkreślają policjanci zakazy będą szczególnie egzekwowane podczas odbywających się na stadionie meczów piłkarskich.

Zmianę organizacji ruchu wprowadzono przede wszystkim z myślą o kibicach. Gdy piłkarze ŁKS-u wybiegają na stadion wzdłuż ulicy Zjazd swoje samochody parkują setki fanów piłki nożnej. Samochodów jest tak dużo, że ruch na kilkusetmetrowym odcinku drogi krajowej nr 61 jest poważnie utrudniony. Jeszcze gorzej jest po meczach. Wówczas wszyscy w tym samym czasie próbują wyjechać na jezdnię – praktycznie blokując ją na kilkadziesiąt minut.

Policjanci zapowiadają, że nowa organizacja ruchu na ul. Zjazd będzie egzekwowana z całą surowością. Jak podkreśla sierż. Ewelina Szlesińska z Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Łomży za parkowanie w w miejscu gdzie obowiązuje zakaz postoju mandat wynosi 100 zł, a kierowca zyskuje także jeden punkt karny. Takie same sankcje grożą także za zatrzymanie na zakazie zatrzymywania się.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę