Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość za e-grajewo.pl

Wulgarny złodziej

W nocy w Koszarówce (gm. Grajewo) policjanci zatrzymali podczas włamania do samochodu ciężarowego MAN 19-letniego Andrzeja S. Mieszkaniec Grajewa próbował ukraść 3 l. benzyny oraz 5 l. oleju samochodowego o łącznej wartości 200 zł. Nastoletni złodziej był pijany i wulgarny.

Jak podaje serwis e-grajewo.pl zatrzymany w wydychanym powietrzu miał ponad 1,77 promila alkoholu. Przed sadem młody grajewianin dodatkowo odpowie za znieważenie funkcjonariusza na służbie. Grozi mu za to do dwóch lat wiezienia.

To nie pierwszy konflikt z prawem 19-latka. Zaledwie dwa dni temu próbował on okraść inny samochód ciężarowy, tym razem w bazie transportowej w Szczuczynie. Wcześniej Andrzej. S wielokrotnie uciekał z Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Sprawca po przesłuchaniu i przedstawieniu zarzutów został zwolniony.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę