Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wybrano (po raz drugi) Kuratora Oświaty

Jadwiga Szczypiń z Suwałk wygrała konkurs na Podlaskiego Kuratora Oświaty. Do ogłoszonego przez wojewodę podlaskiego po raz drugi konkursu przystąpiło czworo śmiałków. Jeden z nich po kilku dniach sie rozmyślił i wycofał, a dwójka pozostałych odpadła z przyczyn formalnych.

Do konkursu zgłosili się Jędrzej Łucyk dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku (wycofał się), Roman Falkowski - nauczyciel z Łap, Barbara Markowska - dyrektor szkoły w Fastach i Jadwiga Szczypiń z Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.
Po wykluczeniu z przyczyn formalnych Falkowskiego (nie miał zaświadczenia o stażu pracy ) i Markowskiej (brak potwierdzenia stażu pracy) Jadwiga Szczypiń z suwalskiego Centrum Edukacji Nauczycieli na placu boju z konkursowa komisją została sama... i w efekcie jej kandydaturę na kuratora poparła większość członków. Wojewoda Jan Dobrzyński już zaakceptował wybór komisji i zapowiedział, że przedstawi kandydaturę Jadwigi Szczypiń do akceptacji ministrowi edukacji.

Warto dodać, że w pierwszym konkursie ogłoszonym kilka miesięcy temu wygrał Janusz Mieczkowski z Łomży, ale nie spodobał się ministrowi edukacji.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę