Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Czarny punkt na 61.

Niemalże dokładnie 24 godziny po wczorajszym wypadku w okolicach wsi Sulki na krajowej drodze nr 61 pomiędzy Łomżą a Chojnami dziś znowu, w tym samym miejscu, doszło do kolejnego wypadku. Tym razem dachował tu daewoo lanos. W wypadku ucierpiała młoda dziewczyna, która jechała na egzamin maturalny do Łomży.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadzony przez maturzystkę samochód nieoczekiwanie prawym kołem „spadł” z jezdni na pobocze. Wracają gwałtownie na jezdnię młoda kobieta straciła panowanie nad samochodem. Doszło do dachowania. Lanos wpadł do przydrożnego rowu zaledwie kilka metrów od drzewa, w które wczoraj uderzył rozpędzony tir.
Dziewczyna kierująca lanosem trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Mieszkańcy okolicznych miejscowości podkreślają, że to prawdziwy czarny punkt na tej drodze. Doszło tu do kilku wypadków, w których życie tracili ludzie. Przed laty w tym miejscu piorun uderzył w drzewo, które spadło na przejeżdżający samochód.
210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę