Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wicemarszałek Wiśniowska ...z podlaskiego

Genowefa Wiśniowska posłanka wybrana w województwie podlaskim została nowym wicemarszałkiem Sejmu. Posłanka Samoobrony zastąpiła na fotelu marszałkowskim swego partyjnego zwierzchnika Andrzeja Leppera, który został wicepremierem. Wiśniowska zapewniła, że zrobi wszystko, aby godnie reprezentować Sejm.

Za wyborem Wiśniowskiej na wicemarszałka głosowało 282 posłów, przeciwko było 12, a wstrzymało się 102.

Dodajmy, że Genowefa Wiśniowska już po raz drugi została wybrana do Sejmu w okręgu wyborczym obejmującym województwo podlaskie. W ostatnich wyborach 25 wrzesnia 2005 roku poparło ją 10 670 wyborców.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę