Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Strażacy bawili się w Zbójnej

Kilkuset strażaków zawodowych i ochotników spotkało się w niedzielne popołudnie w Zbójnej. Na tamtejszym stadionie odbyły się powiatowe uroczystości z okazji Dnia Strażaka. W kilkugodzinnej zabawie strażakom towarzyszyli przedstawiciele władz powiatowych, miejskich i gminnych, goście z Niemiec, mieszkańcy regionu i zespół kurpiowski.

Strażackie uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą w koście pw. św. Wincentego a'Paulo w Zbójnej. Później wszyscy – przenieśli się na tamtejsze boisko, gdzie na strażaków czekały gorąca grochówka, zimne piwo i kurpiowska muzyka.
W trakcie uroczystości Komendant Miejski PSP st. Bryg. Lucjan Porowski wręczył awanse, medale i odznaczenia dla strażaków i osób zaangażowanych w ochronę przeciwpożarową.

fot. Zbigniew Walczuk
200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę