Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Alkoholowe rekordy majowego weekendu

Niemal 3,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu to weekendowy rekord kierowcy. Tak bardzo był pijany kierowca malucha, którego policjanci zatrzymali wczoraj późnym wieczorem w w Rutkach koło Zambrowa. W sumie przez cały długi weekend pijanych kierowców na drogach województwa podlaskiego zatrzymano aż 127, z tego 19 w Łomży i najbliższej okolicy.

Poza rekordzistą z Rutek na uwagę zasługuje także kierowca ze Stawisk, który został zatrzymany w niedzielę, gdy kierował samochodem mając 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego zatrzymano 19 pijanych kierowców, przy czym aż 14 z nich miało powyżej 0,5 promila alkoholu.

Przez cały weekend w województwie podlaskim wydarzyło się 21 wypadków, w których 1 osoba zginęła i 23 zostały ranne. W Łomży i okolicy wypadków było pięć, a sześć osób zostało rannych.

W trakcie majowego weekendu łomżyńscy policjanci przeprowadzili także akcję „prędkość” czego efektem było wystawienie 115 mandatów dla piratów drogowych. Rekordzista został zatrzymany w Kisielnicy, gdy w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h on jechał aż 104 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę