Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sześciu wytrwałych

Sześciu najbardziej wytrwałych przedstawicieli lewicy uczciło dziś święto 1 Maja. O 10 na Starym Rynku w Łomży tradycyjnie wypuszczono gołębie, niestety ze względu na ptasią grypę mało - mówił później Mieczysław Czerniawski. Następnie samochodami udali się na ul. Polową pod tablicę upamiętniającą województwo łomżyńskie. Tam złożono kwiaty, pamiątkowa fotografia i już nie wszyscy udali się pod Szkołę Muzyczną, dawniej więzienie.

Tam na czele świętujacych szedł Mieczysław Czerniawski, były poseł. Tu także złożono wiązankę z biało-czerwonych kwiatów i na tym skończyły sie obchody 1 Maja, w których kiedyś uczestniczyło tysiące ludzi.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę