Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

NOVUM – lider innowacji, który stawia na współpracę i rozwój.

Łomżyńska firma NOVUM po raz kolejny nagrodzona podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2024 organizowanego przez Związek Banków Polskich, które odbyło się w dniach 27-28 maja w Warszawie.

Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. zo.o., z siedzibą w Łomży, od ponad 30 lat tworzy z pasją autorskie i innowacyjne systemy informatyczne. Wieloletni harmonijny rozwój i ścisła współpraca z polskimi bankami spółdzielczymi doprowadziły do uzyskania uznanej pozycji lidera w branży.

Dowodem na skuteczność działań firmy NOVUM jest wyróżnienie w konkursie „Spółdzielcza Technologia Roku” w kategorii „Kompleksowe rozwiązania firm IT dedykowane dla bankowości spółdzielczej”. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców konkursu odbyło się podczas wspomnianego Forum.

Wydarzenie to zgromadziło ekspertów branżowych, którzy omawiali kierunki i możliwości dynamicznego rozwoju bankowości spółdzielczej, podkreślając znaczenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz kwestie cyberbezpieczeństwa, na które NOVUM kładzie szczególny nacisk tworząc swoje rozwiązania.

Firma została doceniona za wspieranie innowacyjności oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak integracja systemu bankowości elektronicznej z aplikacją mObywatel 2.0, która znacząco podnosi efektywność procesów, zwiększa dostępność i jakość usług oraz poprawia poziom bezpieczeństwa bankowości elektronicznej.

To jednak nie jedyny sukces firmy NOVUM. Vistula Bank Spółdzielczy, korzystający z systemu Novum Bank, otrzymał nagrodę w kategorii „Zespoły IT w sektorze bankowości spółdzielczej” za pierwszą w sektorze bankowym integrację systemu bankowości elektronicznej z systemem mObywatel 2.0.

„Jesteśmy dumni zarówno z naszych osiągnięć jak również z sukcesów banków pracujących na naszych systemach. Dzięki ścisłej kooperacji wnosimy realny wkład w rozwój bankowości spółdzielczej” – komentują przedstawiciele firmy.

NOVUM, jako lider w branży IT, nie tylko zdobywa uznanie w sektorze bankowości spółdzielczej, ale również jest atrakcyjnym pracodawcą, który stale inwestuje w rozwój swoich pracowników i technologii. Firma z Łomży od lat przyciąga najlepszych specjalistów z branży IT, oferując im możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami, profesjonalnie podchodząc do potrzeb wszystkich odbiorców: pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę