Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy komendant policji w Grajewie

Dzisiaj nadkom. Ireneusz Gliniecki obejmuje funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Zastąpił nadkom. Jana Pardę, który 9 kwietnia br. przeszedł na emeryturę.


Nadkomisarz Ireneusz Gliniecki ma 40 lat. Jest żonaty, ma dwóch synów (13 i 16 lat). Ukończył administrację na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Od 19 lat jest funkcjonariuszem Policji. Po skończeniu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w 1992 r. pracował jako specjalista Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Od 1996 r. pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę