Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Samorządowcy poparli Bogumiłę Olbryś

Wójtowie i burmistrzowie z terenu powiatu łomżyńskiego poparli kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP Bogumiłę Olbryś.

Przed budynkiem starostwa powiatowego w Łomży większość wójtów i burmistrzów z terenu powiatu łomżyńskiego oraz starostowie stało się tłem dla wystąpienia Bogumiły Olbryś, kandydatki w wyborach do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. 

- Jesteśmy po to, aby Państwa wspólnie przekonywać do tego, żeby 15 października pójść do wyborów i wybrać te osoby, które będą właściwie kierowały Polską, które będą dbały również o nasze małe ojczyzny – mówił starosta Lech Szabłowski. Powołując się na swoje 30-letnie doświadczenie w samorządzie ocenił, że ostatnie 8 lat to najlepszy czas dla terenów prowincjonalnych. Kandydatkę scharakteryzował jako osobę dynamiczną, energiczną i o wielu różnych ciekawych pomysłach. 

- Od 8 lat powiat łomżyński i województwo podlaskie dostało przeogromną kwotę pieniążków – oznajmiła Bogumiła Olbryś.  „Różne wsparcie rządowe, unijne”, które kandydatka, albo jej sztab policzył i wyszło 23 mld 400 mln zł. W tym czasie miało to pomóc w sfinansowaniu infrastruktury drogowej, oczyszczalni czy sieci wod-kan w samorządach. Te pieniądze mają trafiać także do kół gospodyń wiejskich, strażaków i szkół.

Co nie jest zaskoczeniem chwaliła rząd Prawa i Sprawiedliwości i zachęcała do oddania głosu na „moją osobę”, na Bogumiłę Olbryś.  Zdaniem kandydatki wygrana PiS jest gwarantem bezpieczeństwa naszego kraju. 

Poparcia swoją obecnością udzielili: starosta łomżyński Lech Szabłowski z wicestarostą Marią Dziekońską, przewodniczący Rady Powiatu Jan Kuczyński, burmistrz Jedwabnego Adam Niebrzydowski, burmistrz Nowogrodu Grzegorz Palka, wójt Gminy Łomża Piotr Kłys, wójt Gminy Wizna Mariusz Soliwoda, wójt Gminy Zbójna Elżbieta Parzych, wójt Gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę