Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Nocny pożar na obwodnicy

Laweta przewożąca przyczepki samochodowe spaliła się w nocy na obwodnicy Konarzyc. Nikt z ludzi nie ucierpiał, utrudnienia trwały kilka godzin.

Kilka minut przed północą na obwodnicy Konarzyc zapaliła się laweta przewożąca przyczepki samochodowe. Spaleniu uległo auto z ładunkiem. Udało się natomiast bezpiecznie odłączyć przyczepkę, na której także znajdował się ładunek. 

W akcji gaśnieczej brały udział dwie jednostki: JRG i OSP z Konarzyc. Nikomu nic się nie stało, chociaż ostatni strażacy do bazy wrócili po 2,5 godzinie.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę