Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Z miłości podpalił samochód

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Zniszczone trzy auta, a w perspektywie kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, który by udowodnić wybrance uczucie, podpalił samochód.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, już po północy,  strażacy gasili pożar samochodu. W rejonie ulicy Mazowieckiej doszczętnie spaliło się auto osobowe, przy okazji uszkadzając inne, zaparkowane obok. Całkowicie spłonął opel, zaparkowany obok volkswagen częściowo, a w skodzie pękła przednia szyba. W sumie straty oszacowano na 21.500 zł. 

Jak się okazało za pożarem, a dokładniej podpaleniem, stało uczucie, i to wcale nie do któregoś z właścicieli czy właścicielek spalonych aut. Pewien 20-latek pokłócił się ze swoją sympatią, odszedł od niej na chwilę i po powrocie jako dowód swojego uczucia wskazał na palące się auto.

„Dla ciebie to zrobiłem” - miał powiedzieć dziewczynie. 

Mniej romantyczni byli łomżyńscy kryminalni, którzy następnego dnia zapukali do domu mężczyzny. 20-latek jeszcze  próbował uciekać, ale po krótkim pościgu był w rękach policji.

Mundurowi nie informują, czy przeprosiny zostały przyjęte oraz czy wybranka odwiedziła go w policyjnym areszcie, do którego trafił.  

 W chwili obecnej policjanci ustalają zakres odpowiedzialności karnej mężczyzny. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę