Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek śmiertelny na DK64

Główne zdjęcie
Fot. OSP Jeżewo

Do tragicznego wypadku doszło na DK 64. Na wysokości Łaś -Toczyłowo samochód osobowy uderzył drzewo. Zginął 45-latek, dwie trafiły do szpitala.

Przed południem na drodze krajowej 64 Piątnica – Jeżewo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na terenie powiatu białostockiego, na wysokości Łaś-Toczyłowo samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Policja informuje, że jedna osoba straciła życie, a dwie trafiły do szpitala. 

Nieznane są na razie przyczyny wypadku. 

AKTUALIZACJA:

Na miejscu zginął 45-letni kierowca. Do szpitala trafiła 45-letnia kobieta i nastolatek.

Na ten czas policja podaje: z nieustalonych przyczyn kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę