Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pobili za e-papierosa

Przyczyną pobicia był e-papieros, który kilka dni wcześniej miał być skradziony 15-latkowi. Tożsamość sprawców jest ustalona – informują policjanci.

To 15 i 17 – latkowie okazali się sprawcami pobicia, do którego doszło we wtorkowe późne popołudnie przed bursą szkolną przy ulicy Kopernika w Łomży. Sprawa zaczęła się kilka dni wcześniej, kiedy to ofierze pobicia, przypominamy 15-latkowi, z pokoju skradziono e-papierosa. Zrobił to prawdopodobnie inny mieszkaniec bursy. „Tuż przed pobiciem dostał wiadomość, że jeżeli chce go odzyskać musi przyjść na boisko szkolne” – informują policjanci. Poszedł tam z kolegą, a tam czekało na niego  kilku nastolatków. „Dwóch z nich podbiegło do 15-latka i zaczęli go bić pięściami po całym ciele, następnie przewrócili go i kopali” - odtwarzają przebieg zajścia mundurowi. 

Grupa rozbiegła się. Jednego z agresorów – mieszkańca bursy -  wskazał poszkodowany. Jego kolegę jeszcze tego  samego dnia ustalili policjanci. Agresorami okazali się 15 i 17 latkowie, a o konsekwencjach czynu zdecyduje sąd. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę