Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Nocą możliwy przymrozek

Zanim temperatura w rejonie Łomży osiągnie 20°C, bo taką prognozują synoptycy na niedzielę, to w nocy lokalnie mogą wystąpić przymrozki. IMGW wydała właśnie ostrzeżenie o możliwych przymrozkach w województwie podlaskim.

Mimo, że przed nami sporo słońca i prawie bezchmurne niebo, a temperatura w sobotę osiągnie 17-19°C, to za sprawą chłodnego powietrza polarnego morskiego odczuwalna może być niższa. W niedzielę ciągle pogodnie i trochę cieplej, do 20°C.

Jednak najbliższej nocy temperatura w regionie może spaść do 2°C, a lokalnie przy gruncie do około -3°C. IMGW-PIB dla całego województwa podlaskiego wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia o przymrozkach. Prognozowany spadek temperatury może wystąpić w godzinach 2:00 a 5:30 dzisiejszej nocy. 

Może warto wziąć pod uwagę osłonięcie przed chłodem przesadzonych do gruntu sadzonek, czy wzeszłych już wysianych warzyw.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę