Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zawodowa służba wojskowa w Twoim zasięgu

- To naprawdę nie jest żart na prima aprilis – uśmiecha się podporucznik Marcin Sadziński, 33-letni oficer prasowy Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji przy ul. Polowej w Łomży (d. WKU). Wydarzenie „Zawodowa służba wojskowa w Twoim zasięgu” odbędzie się w WCR w sobotę, 1. kwietnia, od godziny 10. do 14. Można się zgłaszać, niezależnie od wieku oraz płci.

- Jeśli Czytelniczka lub Czytelnik 4lomza.pl marzy o karierze zawodowej w Wojsku Polskim, to z pewnością nie powinni przegapić wydarzenia, jakie będzie miało miejsce 1. kwietnia w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Łomży – zachęca podporucznik Sadziński. - Do udziału w akcji zapraszamy zainteresowanych zawodową służbą wojskową, niezależnie od wieku czy płci, jak i osoby, które jeszcze nie miały kontaktu z wojskiem i dopiero chcą odbyć szkolenie podstawowe w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. 

W sobotę do łomżyńskiej placówki WCR przy Polowej 12 zawitają przedstawiciele z ośmiu jednostek WP: 18. pułku rozpoznawczego w Białymstoku, 15. batalionu saperów w Orzyszu, 18. pułku logistycznego w Łomży, 11. pułku artylerii w Węgorzewie, 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, 15. Brygady Zmechanizowanej w Giżycku, Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku, Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. 

Przyspieszony proces rekrutacji

Przedstawią kandydatom do zawodowej służby wojskowej ofertę służby w danej jednostce. Osoby, które zdecydują się objąć proponowane przez przedstawicieli jednostek stanowiska służbowe, będą również mogły umówić termin badań lekarskich i psychologicznych, wymaganych do powołania do zawodowej służby wojskowej. Udział w akcji „Zawodowa służba wojskowa w Twoim zasięgu” stwarza możliwość porównania ofert poszczególnych jednostek i zapewnia znacznie przyspieszony proces rekrutacji, pozwalający na szybsze podjęcie służby wojskowej. - Prosimy wziąć z sobą dokument tożsamości, dowód osobisty, i wszelkie dokumenty, potwierdzające wykształcenie i uzyskane kwalifikacje – przypomina ppor. Marcin Sadziński, szef sekcji rekrutacji i kwalifikacji wojskowej WCR w Łomży. 

 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę