Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zaginęła 34-letnia mieszkanka spod Śniadowa

Główne zdjęcie
Zaginiona Monika Szabłowska

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 34-letniej Moniki Szabłowskiej. Trzy tygodnie temu kobieta wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Łomżyńska policja poszukuje Moniki Szabłowskiej zamieszkałej w gminie Śniadowo. 34-latka 10 marca 2023 roku około godz. 21. wyszła z miejsca zamieszkania pod pretekstem spotkania ze znajomymi. Od tego czasu nie wróciła do domu, ani nie nawiąząła kontaktu z rodziną. 

Kobieta ma około 175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, włosy długie, oczy brązowe i na brodzie znamię. 

Kobieta w dniu zaginięcia ubrana była w letnią, granatową kurtkę, szare spodnie i zimowe buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę