Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolizja przed mostem Hubala

Auto osobowe wpadło w poślizg i uderzyło w barierki. Zdarzenia miało miejsce na ul. Sikorskiego, przed mostem Hubala. Są utrudnienia w ruchu, tworzą się korki. Lepiej omijać tę przeprawę przez Narew.

Kilkanaście  minut przed 14. na ulicy Sikorskiego doszło do kolizji. Audi jadące prawdopodobnie w kierunku Piątnicy na łuku drogi przed mostem Hubala wpadło w poślizg i uderzyło w barierki. Na miejscu pracują policjanci. 

Tworzą się korki po obu strochach Narwi. Jeśli to możliwe, lepiej omijać to miejsce. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę