Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Ostatnie godziny na tańszy egzamin na prawo jazdy

Ostatni moment na zapisy, by egzamin na prawo jazdy zdać jeszcze po starych cenach. Od 1. kwietnia 2023 roku zaczną obowiązywać nowe ceny, a ci, którzy zapiszą się w WORD-zie, w marcu zapłacą mniej.

W lutym 2023 roku Sejmik województwa podlaskiego zdecydował o nowych stawkach egzaminów na prawo jazdy. Od 1 kwietnia za część teoretyczną przyszli kierowcy zapłacą 50 zł, czyli o 20 zł więcej niż dotychczas.  O średnio 40 zł wzrosną też opłaty za egzaminy praktyczne:

- 200 zł to koszt egzaminu na kat.: AM, A1, A2, A B1, B, C1, D1 lub T;

- 250 zł na kategorie: B+E, C1+E, C, C+E, D, D+E lub D1+E.

 

WORD-y konieczność podwyżek podnosiły wielokrotnie. Wskazywano na rosnące koszty m.in. paliwa, eksploatacji i najmu pojazdów czy usług remontowych. Przypominano, że ostatnia podwyżka była 10 lat temu. Ostatecznie Zarząd Związku Województw Rzeczpospolitej Polskiej rekomendował podniesienie cen za egzaminy państwowe na prawo jazdy. Ci, którzy zapiszą się na egzaminy jeszcze w marcu, czyli do końca jutrzejszego dania (piątku 31 marca), niezależnie kiedy podejdą do egzaminu, zrobią to wg starych stawek. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę