Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Czy trafi za kratki?

29-latek z czterokrotnym zakazem prowadzenia samochodów wpadł w Nowogrodzie. Patrol łomżyńskiej drogówki zatrzymał do rutynowej kontroli volkswagena, a tam kierowca z zatrzymanymi uprawnieniami.

Około 17:10 na DW 645, obok mostu w Nowogrodzie, patrol łomżyńskiej drogówki zatrzymał do kontroli volkswagena. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że mieszkaniec powiatu białostockiego ma aż cztery zakazy prowadzenia pojazdów, orzeczone przez sąd w Białymstoku, i nie posiada prawa jazdy. Trzy obowiązują do końca tego roku, a czwarty do czerwca 2024 roku. Mimo to 29-latek jeździł. Samochód został zholowany, a mężczyzna odpowie za niestosowanie się do sądowych zakazów. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. Czy taka buta kierowcy przekona sąd o bezwarunkowej karze więzienia? 

źródło: KMP Łomża

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę