Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Krzysztof Sychowicz radnym

Główne zdjęcie
Krzysztof Sychowicz (fot. um.lomza.pl)

Dr hab. prof. Krzysztof Sychowicz złożył ślubowanie i został radym VIII kadencji Rady Miasta Łomża. Stanowisko to zajął po zmarłym niedawno radnym Janie Olszewskim z Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

9 marca 2023 roku zmarł Jan Olszewski, radny Rady Miasta Łomży i członek Klubu Prawa i Sprawiedliwości. Jego miejsce przypadło następnej osobie startującej z listy PiS z największą ilością oddanych głosów. Tą osobą jest Krzysztof Sychowicz, który w wyborach w 2018 roku w okręgu nr 3 zdobył 360 głosów. 

Prof. Krzysztof Sychowicz ma 53 lata. Urodził się w Łomży, jest żonaty, ma córkę. Jest Naczelnikiem oddziałowego Biura Badań Historycznych w białostockim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej. Od 2014 roku związany jest łomżyńską uczelnią najpierw PWSIiP, a obecnie ANS w Łomży. Zasiada w zarządzie Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów. Posiada tytuł doktora habilitowanego i jest autorem licznych prac poświęconych Łomży i regionowi łomżyńskiemu, w tym współautorem i redaktorem „Monografii Łomży” przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich. Pasjonat wędkarstwa.

Radny Sychowicz w latach 2007-2010 zasiadał już w Radzie Miasta Łomża. Wówczas został wybrany z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarna Łomża. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę