Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kiszonka pod biurem wiceministra Kołakowskiego

Pod biurem poselskim posła i wiceministra rolnictwa Lecha Kołakowskiego rozsypano kiszonkę. Nie widać innych uszkodzeń biura, policja zabezpiecza teren.

Pod biurem posła PiS, wiceministra rolnictawa i rozwoju wsi Lecha Kołakowskiego. prawdopodobnie w nocy. rozsypano kiszonkę z jakąś posypką czy plewami. Napisać, że zrobili to nieznani sprawcy byłoby wprowadzaniem czytelników w błąd. Należy przypuszczać, że ci co to zrobili na miejscu zostawili baner AgroUnii z napisem: "PiS mnie zawiódł. Niszczy pracownika, rolnika, przedsiębiorcę". Kiszonka leży na chodniku przed biurem, na schodach i na parapecie. Podobnie jak posypka. Czuć lekko "kwaskowaty "zapach. 

Kiedy to się stało? Jeden z mieszkańców Starego Rynku pytany tłumaczył, że "jak około połnocy wracał, to już to tam było".

Policja zabezpiecza teren.

Poseł i wiceminister rolnictwa w reporterowi Radia Białystok mówił, że to nieodpowiedzialne, walka polityczna i brak programu organizacji, która to zrobiła. 

W ostatnim czasie narasta niepokój wśród rolników, szczególnie wśród producentów zbóż. Związane jest to z tym, że ukraińskie zboże zamiast przejechać przez Polskę dalej w świat, w przeważającej czy znacznej części znalazło się w silosach. Skutkiem tego niedopilnowania przez rządzących jest spadek cen ziarna i obawa, że magazyny do żniw nie będą opróżnione. 

Kilka dni temu Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa i rozwoju wsi, musiał uciekać z targów rolnych w Kielcach, a podczas europejskiego forum rolniczego w Jasionce został obrzucony jajkami. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę