Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Pożar samochodu na Piłsudskiego

Samochód osobowy zapalił się na alei Piłsudskiego w rejonie ulicy Spokojnej. Interweniowała straż pożarna, nikomu nic się nie stało.

Około godz. 17. na alei Piłsudskiego, na wjeździe na Rondo Tabortowskiego tj. skrzyżowanie z ulicą Spokojną, zapaliło się renault megane. Pożar wybuchł pod maską osobówki w komorze silnika, gdy pojazd dojeżdżał do ronda. Z pomocą w potrzebie pospieszyło wiele postronnych osób. Wokół samochodu widać było rozrzuconych kilkanaście różnej wielkości gaśnic. Pożar dogasili strażacy, którzy przyjechali na miejsce. 

Wjazd na rondo od strony ul. Poznańskiej był przez pewien czas utrudniony. Kierowcy objeżdżali miejsce akcji przez parking pobliskiego sklepu. Nikt z ludzi nie ucierpiał. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę