Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Alarm w komendzie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

7-letni chłopiec wsiadł do nieswojego autobusu i trafił w nieznane miejsce. Chciał pieszo wrócić do domu, ale szedł w przeciwnym kierunku. Potencjalnie groźna sytuacja, na szczęście skończyła się dobrze. Po niedługim czasie odnalazł go patrol policji.

Wczoraj (czwartek 23.03) 7-letni uczeń Szkoły Podstawowej w Śniadowie postanowił wcześniej wrócić do domu. Chłopiec po skończonych lekcjach zamiast iść z rówieśnikami do świetlicy, poszedł do autobusu. Niestety wsiadł nie do tego gimbusa co trzeba i pojechał w przeciwnym kierunku. Kiedy o umówionej godzinie chłopiec nie wrócił do domu, jego mama rozpoczęła poszukiwania. Zdenerwowana kobieta pojechała do szkoły, ale tam też chłopca nie było.

Po otrzymaniu zgłoszenia, wszystkie patrole policji dostępne w tym czasie w Łomży i powiecie zostały skierowane do Śniadowa. Ponadto komendant zarządził alarm i wielu policjantów po służbie otrzymało sygnał, by udać się na poszukiwania dziecka. W sumie do Śniadowa pojechało ponad 30 policjantów, w tym 12 patroli. Sprawdzano pomieszczenia szkolne i okolicę. Podczas pracy operacyjnej ustalono, że chłopiec mógł wsiąść do autobusu, ale w innym kierunku. Wysłano więc patrol, który na trasie zauważył chłopca idącego drogą. Jego rysopis odpowiadał temu, jaki przekazano wszystkim policjantom. „7-latek przedstawił się i wyjaśnił policjantom, że pomylił autobusy, wysiadł na przystanku i do domu ruszył pieszo”– czytamy w komunikacie Policji. 

Jak się okazało, był już 5 km od szkoły i szedł w przeciwnym kierunku niż powinien. Całego i zdrowego malca policjanci przewieźli do szkoły, gdzie czekała na niego mama. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę