Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńska KAS zlikwidowała bimbrownię

Funkcjonariusze KAS z Łomży zlikwidowali bimbrownię działającą na terenie jednego z gospodarstw pod Rajgrodem. Zabezpieczyli 70 litrów bimbru i 340 litrów tzw. zacieru.

Krajowa Administracja Skarbowa poinformowała w komunikacie o zlikwidowaniu przez łomżyńskich funkcjonariuszy bimbrowni w gminie Rajgród. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej podejrzewali, że kobieta mieszkająca w jednym z gospodarstw nielegalnie wytwarza alkohol. Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze zabezpieczyli kompletną linię służącą do produkcji alkoholu, 340 litrów zacieru oraz 70 litrów właśnie wyprodukowanego bimbru.

Przeciwko kobiecie wszczęto postępowanie karne skarbowe. Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do roku. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę