Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szkolenie psów Ahlan na drodze do Podlaskiej Marki

Łomżyńskie szkolenie psów Alhan również nominowane do Podlaskiej Marki 2022. To drugi, obok WOPiTU, łomżyński podmiot nominowany do tej nagrody.

- W mojej szkole są prowadzone zajęcia na światowym poziomie - pisze Artur (Alhan) Wyczółkowski. - Do Łomży przyjeżdżają ludzie z całego świata od USA przez UK do całej Europy. Dlaczego, bo jestem jedyną z trzech osób w Polsce, która szkoli psy do ratowania ludzi.

Trener, który także posiada kilka psów do poszukiwania osób, prowadzi zajęcia dla wszystkich psów. „Pies to pies” - mówi. Są zajęcia dla psów służb polskich i zagranicznych, czy przewodników osób niewidomych i autystycznych. 

- Wyznając zasadę dobro wraca: nie tylko szkolę psy od maltańczyków po psy obronne ale i psy służbowe. Moje działanie przyczyniło się nie tylko do stworzenia najlepszej w Polsce i jednej z rozpoznawalnych w Europie grup ratowniczych opierających się na szkoleniu psów do poszukiwania osób zaginionych. Moje nietypowe imię ALHAN (w dokumentach Artur) stało się marką samą w sobie – zapewnia. 

Szkolenie Psów Alhan Łomża startuje w kategorii Projekt 4.0. Głosować można do 24 marca do godziny 12:00 pod adresem https://podlaskamarka.pl/kandydaci/szkolenie-psow-alhan/

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę