Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek motorowerzysty

Kierowca motoroweru stracił panowanie nad jednośladem i się przewrócił. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek wieczorem na Pl. Kościuszki. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

W poniedziałek 57-latek jadąc motorowerem na Placu Kościuszki w Łomży około godziny 20, stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił. Sytuacja okazała się na tyle groźna, że z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci przekazują, że był trzeźwy. 

Ciepły weekend sprawił, że na drogach zaczęły pojawiać się jednoślady. Jak się okazuje takich pojazdów w mieście jest sporo. Z danych CEPIK wynika, że w Łomży zarejestrowanych jest 2700 jednośladów, w tym 1860 motocykli i 840 motorowerów. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę