Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Spłonęło auto, a właścicielowi może grozić więzienie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, któremu spłonęło auto, może grozić więzienie. Przesądzić o tym mają okoliczności zdarzenia, które ustalają policjanci.

Na drodze Dobrzyjałowo - Kownaty w niedzielne popołudnie zapalił się samochód. 27-letni kierowca początkowo sam próbował gasić płonący pojazd, ale bezskutecznie. Mercedesa ugasili dopiero strażacy, ale problemów kierowcy to nie zakończyło. Przybyli na miejsce policjanci podczas rozmowy z poszkodowanym wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu w jego organizmie. Podejrzewając, że to on kierował, zatrzymano mu prawo jazdy. 

Jeśli ustalenia się potwierdzą, że to on kierował, wówczas może mu grozić do do 2 lat pozbawienia wolności.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę