Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wygaszony mandat zmarłego radnego

Z dniem 13 marca 2023 roku Komisarz Wyborczy w Łomży wygasił mandat zmarłego radnego Jana Olszewskiego.

W Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego w piątek ukazało się postanowienie Komisarza Wyborczego w Łomży, w którym w oparciu o akt zgonu Jana Olszewskiego, stwierdził z dniem 13 marca 2023 roku wygaśnięcie jego mandatu radnego do Rady Miejskiej w Łomży.

Jan Olszewski został wybrany z okręgu wyborczego nr 3 z listy nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość. Kolejną osobą z największą liczbą głosów na tej liście jest Krzysztof Sychowicz, który w wyborach w 2018 roku zdobył 360 głosów. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę