Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złapani złodzieje

Jedni kradli półki sklepowe inni alkohol, kawę i pieluchy. Policjanci informują o zatrzymaniu kilku mieszkańców Łomży podejrzanych o kradzieże w Łomży i regionie na łączną kwotę ponad 7 tys. zł.

W środę po sygnale pracownika ochrony policjanci zatrzymali 29-latka. Szukają jeszcze jego kumpli, ale mówią że to tylko kwestia czasu. Ochroniarz alarmował policję, że trzech mężczyzn wchodziło do sklepów, a następnie wychodziło z nich z pełnym wózkiem, nie płacąc za produkty. Koszyki najczęściej wypełnione były drogimi alkoholami, pieluchami, słodyczami i kawą. Do takich zdarzeń dochodziło nie tylko w Łomży, ale także w Stawiskach czy Kolnie. W sumie straty oszacowano na 4,5 tys. zł. Drogę do pierwszego zatrzymanego wskazał monitoring. Dzięki zapisom z kamer mundurowi szybko ustalili podejrzanych. Jeszcze w środę zatrzymano 28-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. 

Inni zaradni na cudzej własności wpadli w czwartek w Łomży. Po godzinie 15 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów. Czterech mężczyzn miało wynosić  metalowe półki sklepowe. Tu właściciel straty oszacował na 3 tys. zł. Policjanci z patrolówki poszli za spostrzeżeniem świadka, który widział cztery osoby uciekające w stronę torowiska. Jak czytamy w komunikacie „funkcjonariusze potrzebowali kilku minut, żeby zatrzymać dwóch 40-latków, 32 i 33-latka”. W plecakach mieli części metalowych półek, a  za pobliskim ogrodzeniem ukryte większe elementy.

Mieszkańcy Łomży trafili do policyjnego aresztu, a skradzione półki do sklepu. Zatrzymani usłyszeli podobny zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę