Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Niecodzienna akcja policji pod bankiem na Legionów

Do spektakularnego zatrzymania prawie 40-letniego mężczyzny doszło dziś (czwartek 16.03) około 16:15 przed bankiem przy Alei Legionów w Łomży. Redakcję o sytuacji rozgrywającej się na chodniku w rejonie numerów 14 - 12 poinformował Czytelnik, który pomagał policji.

Czytelnik około 16:15 chciał wjechać na parking obok rejonu energetycznego. Znajduje się on między budynkami Alei Legionów 14 i 12. Na drodze stanęli mu jednak policjanci, którzy w tym miejscu trzymali mężczyznę. Wylegitymowali się mieszkańcowi Łomży i poprosili go pomoc w przytrzymaniu zatrzymanego. Zdaniem czytelnika był to dobrze zbudowany prawie 40-letni mężczyzna, który jak to określił „bardzo się rzucał”. Zanim dotarły inne patrole policji, jeszcze jeden przechodzień pomagał interweniującym funkcjonariuszom. Po pewnym czasie, gdy zaczęły pojawiać się kolejni policjanci,  przejęli zatrzymanego. 

Zdaniem Czytelnika mężczyzna miał sporo siły i trzeba było się namęczyć, aby go przytrzymać. Jednak o interwencję policji ocenił dobrze. 

- Nie było tak, jak czasem pokazują na filmikach, że człowiek nie może oddychać – tłumaczył - Było spokojnie i profesjonalnie, choć siły użyto. 

Na razie nie są znane powody zatrzymania. Nieoficjalnie, wśród okolicznych osób opowiadano, że mogło chodzić o wypłatę dużej gotówki w pobliskim banku lub o próbę wypłaty na czyjeś dane czy po prostu oszustwo na wnuczka. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę