Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut w Piątnicy

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Piątnicy w ciągu drogi 668. Jedna kierująca trafiła do szpitala, ruch odbywa się z utrudnieniami.

Tuż przed godziną 12. na drodze wojewódzkiej 668 (Piątnica - Jedwabne), w Piątnicy na wysokości sklepu biedronka, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych informacji policji wynika, że 55-letnia kierująca renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od Jedwabnego pojazdowi marki ford. Oba samochody wylądowały na elementach infrastruktury drogowej.

55-letnia kobieta z forda trafiła do szpitala, a u kierującej renault pierwsze badanie wykazało 0,2 promila alkoholu w organiźmie.

Ruch odbywa się wahadłowo. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę