Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaginął 16-latek spod Jedwabnego

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu Patryka Jakuba Mląkowskiego. Od kilku dni rodzina nie ma kontaktu z chłopakiem.

Zaginiony to 16-letni Patryk Jakub Mląkowski, zamieszkały w Biordach w gminie Jedwabne. Chłopiec ostatni raz kontaktował się z rodziną 5 lutego 2023 roku za pośrednictwem komunikatora. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Rysopis: wzrost około 180 cm, włosy krótkie ciemny blond, brak zarostu, nos prosty, oczy piwne, uzębienie pełne, uszy normalne przyległe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z najbliższą jednostką policji lub z numerem alarmowym 112.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę