Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
logo.jpg

Klienci zadowoleni z otwarcia „Zabawkowego Raju” w nowej lokalizacji. Nadal można kupić zabawki i artykuły szkolne ze zniżką 15%

W sobotę 4 lutego lubiany przez mieszkańców Łomży „Zabawkowy Raj” uruchomił nowy sklep przy ulicy Wyszyńskiego 4, obok Biedronki. Klienci zyskali jeszcze więcej przestrzeni i największy w Łomży wybór zabawek oraz artykułów szkolnych. Obsługa sklepu chętnie doradza klientom i przypomina, że do 25 lutego można zrobić zakupy ze zniżką 15% na cały asortyment. W tygodniu „Zabawkowy Raj” czynny jest między 10.00 a 19.30, a w sobotę od 10.00 do 17.00.

- To był naprawdę miły i nieco szalony dzień – wspomina otwarcie sklepu w sobotę Agnieszka, kierowniczka w „Zabawkowym Raju”. – Drzwi praktycznie się nie zamykały. Odwiedziło nas sporo stałych klientów, którzy chcieli przekonać się jak wygląda „Zabawkowy Raj” w nowej lokalizacji. Ale widziałam także mnóstwo nowych twarzy. Podczas rozmów klienci doceniali większą przestrzeń i o wiele większy wybór zabawek i artykułów szkolnych. Bardzo nas to cieszy – dodaje.

Sobota w „Zabawkowym Raju” upłynęła pod znakiem dobrej zabawy. Szerokie uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych klientów. Na wszystkie dzieci czekały drobne upominki, baloniki, owoce i słodycze. Rodzice mogli w komfortowych warunkach wybierać ulubione zabawki dla swoich pociech. To była także dobra okazja na uzupełnienie potrzebnych do szkoły lub przedszkoli materiałów, jak kredki, farby, bloki i inne, niezbędne do rozwoju kreatywności dzieci akcesoria.

- Dawno nie widziałam tak szerokiego wyboru zabawek – wspomina sobotnie otwarcie pani Monika, która przyjechała z podłomżyńskiego Podgórza. – Moja 6-letnia córka była zachwycona. Krążyła między półkami i regałami przez kilkadziesiąt minut, na szczęście doszłyśmy do porozumienia w sprawie zakupów – śmieje się Pani Monika – a baloniki, owoce i uśmiechy obsługi były miłym dodatkiem.

- Podoba mi się ta większa przestrzeń, jest więcej miejsca i jeszcze większy wybór, niż poprzednio – doceniał zmiany Pan Łukasz z pobliskiego osiedla. - Znam już obsługę i wiem, że mogę na nich liczyć w kwestii wyboru produktów, zawsze dobrze mi doradzają – dodaje.

- Fajnie, że zabawki są podzielone na półkach wiekowo i tematycznie. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, według potrzeb. Wiadomo, że dzieci potrzebują też wielu różnych materiałów do szkoły, kredki, mazaki czy farby to tylko część tego, co można znaleźć w „Zabawkowym Raju”. Naprawdę wybór jest ogromny – mówi Pani Marta – no i nie ma problemu z zaparkowaniem – dodaje.

Co ważne – w „Zabawkowym Raju” nadal obowiązuje 15% zniżka na wszystkie produkty. Akcja promocyjna potrwa do 25 lutego.

„Zabawkowy Raj” to marka dobrze znana mieszkańcom Łomży. Sklep oferuje szeroką gamę produktów, w tym zabawki, klocki LEGO, gry edukacyjne, artykuły szkolne i okolicznościowe. Wśród ulubionych marek są Mattel, Hasbro, Trefl, Dumel, Clementoni, Stabilo, Pilot, St. Majewski, Bambino, Godan, Party Deco, Wader, Bruder.

„Zabawkowy Raj” mieści się przy ul. Wyszyńskiego 4, blisko wielu okolicznych osiedli. Sklep zaprasza w tygodniu w godzinach od 10:00 do 19:30. oraz w soboty między 10.00 a 17.00.

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę